Powrót

Piszą o nas…

Gliwicki portal gliwice.eu na swoich łamach zamieścił informację o zorganizowanych w sierpniu br. warsztatach pod nazwą „Praktyczna historia łączności”.

Warsztaty zorganizowane przez Muzeum w Gliwicach, przy współudziale naszego klubu odbywały się na terenie Muzeum Radiostacji Gliwice i były połączone z organizowaną przez nas akcją dyplomową z okazji 100. rocznicy I Powstania Śląskiego.

 Zapraszamy do zapoznania się z informacją


W październikowym numerze "Świat Radio" nr 10/2019 w wkładce "Krótkofalowiec Polski", zamieszczono artykuł "Radiostacja Gliwice znowu nadaje" o warsztatach radiowych i akcji dyplomowej "Setna Rocznica Pierwszego Powstania Ślaskiego" zorganizowanych przez nasz Klub wraz z Muzeum Gliwice.

Proponujemy zapoznanie się z treścią tego artykułu

O nas w telewizji IMPERIUM


W dniu 20 sierpnia 2019 r. wyświetlono w Gliwickiej Telewizji Imperium reportaż z naszej akcji dyplomowej z okazji "100 Rocznicy Pierwszego Powstania Ślaskiego" i "Warsztatów radiowych" w Oddziele Muzeum Gliwice - Radiostacja Gliwice.

Info: https://tvimperium.pl/2019/08/20/halo-radiostacja-zglos-sie/

 Statystyki

Podziękowanie

Bardzo dziękujemy za udział w naszej akcji dyplomowej, za łączności i przesłane dzienniki z łącznościami, z naszą stacją okolicznościową o specjalnym znaku HF100PS i stacjami przydzielającymi punkty.


Ponadto informujemy, że w akcji dyplomowej "Setna Rocznica Pierwszego Powstania Śląskiego":


I miejsce zdobyła stacja SP9H uzyskując 405 punktów zdobywając nagrodę: Moduł fotowoltaiczny 285 wat sponsorowany przez EKO-SOLAR https://ekosolargliwice.pl/

II miejsce zdobyła stacja SP9YFF uzyskując 375 punktów zdobywając nagrodę: Radiotelefon UKF na pasmo 2m CRT SPACE-V sponsorowany przez Radio CB Gliwice ul. Śliwki 70A https://www.facebook.com/BRD.sklep


III miejsce zdobyła stacja SP9EMI uzyskując 210 punktów zdobywając nagrodę: Radiotelefon ręczny duo bander 2m/70cm Baofeng UV-5R sponsorowany przez OLTRANS Transport Krajowy i Zagraniczny Gliwice ul. Galaktyki 2/1 http://www.oltrans-gliwice.pl


Kolegom, którzy zajęli czołowe miejsca gratulujemy.